MPC WHEY miksas
  • MPC+WPC mix
  • MPC+WPC mix
  • MPC+WPC mix
  • MPC+WPC mix

Prekės kodas: 4779044260324

Turimas kiekis: Konsignacija

Absoliuti Naujiena Lietuvoje! Džiaugiamės galėdami pasiūlyti Jums šį unikalaus poveikio baltymų miksą. Greitieji ir lėtesnio įsisavinimo baltymai užtikrins pilnavertį raumens pamaitinimą? Kiek kartų teko girdėti ir kalbėti apie baltymų įsisavinamumo greitį? Nuo šiol ši diskusija tampa bereikšmė, nes yra sprendimas. WHEY (pieno išrūgų baltymai) ir MPC koncentruotas pieno baltymų (kazeino ir kitų biologiškai vertingų baltymų) proteinas, skirtas suteikti tolygų ir prailginto veikimo maistingų medžiagų šaltinį. Pieno baltymo molekulę sudaro ±80% kazeinas ir  ±20% termiškai neapdorotos (nepažeistos, kitaip vadinamos "Native WHEY" pieno išrūgos), derinant su pieno išrūgų baltymais greitam raumens atstatymui. Šių produktų sąveika padeda suaktyvinti baltymų sintezę raumenyse. Tai yra pilnaverčio įsisavinimo baltymai - puikus pasirinkimas po įvairaus tipo treniruotės (jėgos, ištvermės, cardio ir t.t.), užtikrinantis geresnį ir tolygesnį baltymų įsisavinamumą. 

Svarbu paminėti, jog savo gamyboje nenaudojame papildomų cheminių medžiagų, tokių kaip tirštiklių, aspartamo, dažiklių ir t.t. Produkto subtilus skonis yra išgaunamas vos su keliomis sudėtinėmis dalimis: baltymai, skonis bei saldiklis (cukralozė);

Jokio pridėtinio cukraus (tik tiek, kiek yra natūraliai baltymuose)

Nemokamas dozatorius (70 m) ± 30 gr. VIDUJE! 

Vienoje porcijoje net 23 gr. baltymų;

Mokėkite už sudėtį, o ne už įvaizdį;

Kiekis - 1 kg

€21.99
Braškių skonio pieno išrūgų proteinas, gaminamas iš 100% aukščiausios rūšies išrūgų koncentrato ir turi 80% ir daugiau baltymų vienoje porcijoje. Jame taip pat yra sudėtinis amino rūgščių mišinys, suteikiantis visas esmines amino rūgštis (EAA) bei daugiau nei 2g leucino porcijoje.
Šis proteinas puikiai tiks visiems atletams ir sportuojantiems žmonėms. Aukštas proteino vartojimas prisideda prie liesos raumeninės masės augimo ir raumenų atsistatymo. Kadangi išrūgų proteinas greitai pasisavinamas, būtų idealu, jeigu jį vartotumėte po treniruotės, tačiau jeigu neturite tokios galimybės, vartokite prieš treniruotę arba bet kuriuo metu tam, kad padidintumėte suvartojamų baltymų kiekį.
Rašyk
Skambink