WHEY 80 proteinas

Pieno išrūgų proteinas (WHEY) gaminamas iš 100% aukščiausios rūšies išrūgų koncentrato, turi 80% ir daugiau baltymų vienoje porcijoje. WHEY proteinas - tai puiki raumenų „statybinė medžiaga“, kurioje gausu amino rūgščių (EAA), bei vienas didžiausių šakotosios grandinės (žmogaus organizmas jų negamina) amino rūgščių (BCAA) šaltinis.

Dabar jau ir braškių, šokolado ir sausainių skonio.

Šokolado skonio pieno išrūgų proteinas, gaminamas iš 100% aukščiausios rūšies išrūgų koncentrato, kuris sudaro ne mažiau kaip 80% vienos porcijos, taip pat yra praturtintas didesniu kiekiu baltymų. Sudėtyje yra ypač daug gyvybiškai būtinų amino rūgščių (EAA). Pieno išrūgos priskiriamos aukščiausią biologinę vertę turintiems baltymams.

Kiekis - 1 kg

€21.99

Sausainių skonio pieno išrūgų proteinas, gaminamas iš 100% aukščiausios rūšies išrūgų koncentrato, kuris sudaro ne mažiau kaip 80% vienos porcijos, taip pat yra praturtintas didesniu kiekiu baltymų. Sudėtyje yra ypač daug gyvybiškai būtinų aminorūgščių (EAA). Pieno išrūgos priskiriamos aukščiausią biologinę vertę turintiems baltymams.

Kiekis - 1 kg

 

€21.99

Braškių skonio pieno išrūgų proteinas, gaminamas iš 100% aukščiausios rūšies išrūgų koncentrato, kuris sudaro ne mažiau kaip 80% vienos porcijos, taip pat yra praturtintas didesniu kiekiu baltymų. Sudėtyje yra ypač daug gyvybiškai būtinų amino rūgščių (EAA). Pieno išrūgos priskiriamos aukščiausią biologinę vertę turintiems baltymams.

Kiekis - 1 kg

€21.99
Rašyk
Skambink