STRAIPSNIAI

ATSAKYMAS: Kiek baltymų galite įsisavinti per kartą?
Kiek baltymų galite įsisavinti per kartą? Ar daug kas iš jūsų galvoja, kad galite įsisavinti tik 30g baltymų vieno valgio metu ? Dauguma fitneso mano, kad vieno valgio metu organizmas g..
Visa tiesa apie tai, kiek baltymų turėtumėte suvalgyti.
Valgyti sveikai yra naudinga vien dėl to, kad savo mitybą praturtinate reikalingomis maistinėmis medžiagomis, ypač baltymais. Būtent baltymai yra reikalingi įvairiems procesams, vykstančiams j..
NOBL istorija, kuri įkvepia
NOBL istorija, kuri įkvepia. Tikri pavyzdžiai, tikri žmonės. Žmogus ne sportininkas, ne sveikuolis, bet paėmęs save į rankas ir per 10 mėnesių numetęs net 40 kg svorio. Kaip tai padaryti? Ar tai ga..
Sveikas ilgaamžiškumas.
Tapimas seneliais parodo, kad tampate išmintingesniais, truputi senesniais. Bet tai nereiškia, kad kažkas pasikeičia jūsų organizme. Senėjimas yra nesustabdomas procesas, visi žmonės kei..
Baltymai - tik auginantiems raumenis?
Baltymai tik auginantiems raumenis? Ar tikrai? Aukšto intensyvumo fiziniai krūviai, sportinės varžybos keičia organizmo homeostazę ir sąlygoja patologinius sindromus. Svarbių audinių (nerv..
Populiariausių maisto papildų vartojimas
AMINO RŪGŠTYS Šis papildas yra pats svarbiausias kiekvieno sportininko mityboje. Vartojant prieš treniruotę ir po jos pristabdo katabolizmo procesą (katabolizmas - raum..
Greitas svorio metimas: pagrindinės klaidos
Kovojant su antsvoriu, daugelis svajoja greitai numesti svorį. Viskas, kas daroma greitai, ne visada lemia gerus rezultatus, taip žalojama sveikata, o tai atsispindi Jūsų išvaizdoje. Atsikratyd..
Subalansuota mityba - riebalai
Daugumai susidariusi nuomonė, jog riebalai, kaip maistinė medžiaga yra nereikalinga ir, netgi, reikėtų jų vengti. Bet taip manyt yra visiškai klaidinga, nes riebalai yra labai svarbūs pilnavert..
Kanapių arbata
Kanapių arbata turtinga Omega 3 ir Omega 6 riebalų rūgštimis, kurios padeda mažinti širdies ir kraujagyslių ligų sukeliamus simtomus, skatina odos ląstelių atsinaujinimą, plaukų augimą, ..
Rašyk
Skambink