• NOBL PRO MILK 1 kg
  • NOBL PRO MILK 1 kg
  • NOBL PRO MILK 1 kg
  • NOBL PRO MILK 1 kg
  • NOBL PRO MILK 1 kg
  • NOBL PRO MILK 1 kg
  • NOBL PRO MILK 1 kg

Prekės kodas: PROMILK-1

Turimas kiekis: Yra sandelyje

Gamintojas: Sveikos gyvensenos institutas UAB

Naujiena Lietuvoje! Braškių, Sausainių, bei Šokolado skonio MILK — koncentruoti pieno baltymai (kazeino ir kitų biologiškai vertingų baltymų), skirtas suteikti ilgalaikį maistingų medžiagų šaltinį. Pieno baltymo molekulę sudaro ±80% kazeinas ir  ±20% termiškai neapdorotos (nepažeistos, kitaip vadinamos "Native WHEY" pieno išrūgos) Šių produktų sąveika padeda suaktyvinti baltymų sintezę raumenyse. Tai yra lėtai (tiksliau lėčiau) išsiskiriantys baltymai - puikus pasirinkimas prieš miegą, užtikrinantis baltymų išsiskyrimą per visą naktį.

Svarbu paminėti, jog savo gamyboje nenaudojame papildomų cheminių medžiagų, tokių kaip tirštiklių, aspartamo, dažiklių ir t.t. Produkto subtilus skonis yra išgaunamas vos su keliomis sudėtinėmis dalimis: baltymai, skonis bei saldiklis (sukralozė);

Jokio pridėtinio cukraus (tik tiek, kiek yra natūraliai baltymuose)

Nemokamas dozatorius (70 m) ± 30 gr. VIDUJE! 

Vienoje porcijoje net 23 gr. baltymų;

Mokėkite už sudėtį, o ne už įvaizdį;

Kiekis - 1 kg

€21.99

NOBL PRO MILK - Pieno baltymai (Proteinas) yra baltymų tipas, gaunamas iš filtruoto pieno ir yra sudarytas iš pieno išrūgų ir kazeino baltymų. Pieno baltymai paprastai perdirbami, kad kuo įmanoma labiau išlaikytų savo natūralios būklės savybes, tik dar grynesnėje/švaresnėje formoje. Subtilus apdirbimo procesas užtikrina, kad Pieno baltymai (Proteinas) būtų atskirti taip, kad maksimaliai sumažinti baltymų denatūravimą, išlaikant puikų aminorūgščių profilį. Gautas pieno baltymas yra puikus kalcio šaltinis, pasižymintis dideliu šakotojų grandinės aminorūgščių kiekiu ir turintis mažai riebalų.

Dažnai nustelbti išrūgų baltymais, pieno baltymai daugiausiai yra sudaryti iš kazeino ±80% ir ±20% pieno išrūgų baltymų, kurie yra natūralaus pieno sudedamosios dalys. Išgryninimo proceso metu pašalinami angliavandeniai ir riebalai, sukuriamas pieno baltymų koncentratas arba izoliatas. Daugelis žmonių linkę akcentuoti nedidelį išrūgų kiekį pieno baltymuose, nes, anot jų išrūgų baltymas yra vienintelis geras baltymų šaltinis. Iš tiesų taip ir yra - Išrūgų baltymas yra puikus baltymų šaltinis kuris pasižymi greitu įsisavinimu. Tačiau tai nėra vienintelis, arba idealus/universalus baltymų šaltinis. Tiesą sakant, didelis kazeino kiekis pieno baltyme yra puikus baltymų šaltinis, turintis turtingą aminorūgščių profilį. Šis profilis yra gausus šakotojų grandinės aminorūgščių ir suteikia daugiau ilgalaikio “maitinimo” raumenų skaiduloms.

NOBL PRO MILK – lėtai įsisavinami baltymai. Kadangi pieno baltymai yra labai artimi savo natūraliai būsenai, organizmas ilgiau juos virškins. Tokiu būdu pieno baltymas idealiai tinka kaip ilgalaikio pasisavinimo baltymų šaltinis ir yra puikus pasirinkimas kaip “naktiniai” baltymai vartojami vakare ir/arba prieš miegą, arba tarpuose tarp valgių. Kadangi NOBL PRO MILK yra virškinamas palaipsniui, žarnyne susidaro “masė”, kuris laipsniškai pasisavinamas per ilgesnį laiką, o tai suteikia ilgalaikį aminorūgščių šaltinį, kurį organizmas sunaudoja palaipsniui.

NOBL PRO MILK - Pieno baltymo savybės labiausiai tinkamos prieš miegą ir/arba dienos metu (kai organizmui nėra baltymų poreikio iš karto). Negalime neigti, kad raumenų atstatymas ir augimas vyksta miegant. Neleiskite savo kūnui badauti tuo metu, kai Jūsų būtinai reikalingos “statybinės medžiagos”. Būtent dėl šių priežasčių NOBL PRO MILK pieno baltymai gali būti svarbus įrankis jūsų papildomam arsenalui.

Svarbu paminėti, jog savo gamyboje nenaudojame papildomų cheminių medžiagų, tokių kaip tirštiklių, aspartamo, dirbtinių dažiklių ir t.t. Produkto subtilus skonis yra išgaunamas vos su keliomis sudėtinėmis dalimis: baltymai, skonis bei saldiklis (sukralozė); Jokio pridėtinio cukraus (tik tiek, kiek yra natūraliai baltymuose)

Rekomenduojame.

Kazeinas yra idealus visiems, kurie užsiima ilgalaikėmis treniruotėmis, kai tinkama mityba yra itin svarbi. Tai puikus būdas padidinti suvartojamo proteino kiekį. Kaip maisto papildą mes rekomenduojame vartoti tarp valgių arba prieš einant miegoti, 2-3 kartus per dieną. Kadangi jis skyla lėčiau nei kiti pieno išrūgų produktai, jis ir veikia ilgiau, todėl mažiau kamuoja alkis, o organizmas aprūpinamas amino rūgštimis ilgesnį laiko tarpą. 

Kad kazeino įsisavinimas truktų dar ilgiau, jį siūloma vartoti kartu su žuvų taukais.

MAISTINGUMO DEKLARACIJA (BRAŠKIŲ SKONIO): 100 g / 30 g
Energetinė vertė: 1481 kJ/ 354 kcal | 444 kJ / 106 kcal
Riebalai: 1,1 g / 0,3 g
Iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: 0,8 g / 0,2 g
Angliavandeniai: 6,2 g / 1,9 g
Iš kurių cukrų: 4,6 g / 1,4 g
Baltymai: 79,8 g / 23,9 g
Druska (tik natūraliai esanti žaliavose): 0,48 g / 0,11 g
MAISTINGUMO DEKLARACIJA (SAUSAINIŲ SKONIO): 100 g / 30 g
ENERGETINĖ VERTĖ: 1440 kJ /344 kcal | 432 kJ / 1063 kcal
RIEBALAI: 2,3 g / 0,7 g
IŠ KURIŲ SOČIŲJŲ RIEBALŲ RŪGŠČIŲ: 1,4 g / 0,4 g
ANGLIAVANDENIAI: 7,4 g / 2,2 g
IŠ KURIŲ CUKRŲ: 4,3 g / 1,3 g
BALTYMAI: 75,2 g / 22,6 g
DRUSKA (TIK NATŪRALIAI ESANTI ŽALIAVOSE): 0,36 g / 0,11 g
MAISTINGUMO DEKLARACIJA (ŠOKOLADO SKONIO): 100 g / 30 g
ENERGETINĖ VERTĖ: 1481 kJ / 354 kcal | 444 kJ / 106 kcal
RIEBALAI: 1,1 g / 0,3 g
IŠ KURIŲ SOČIŲJŲ RIEBALŲ RŪGŠČIŲ: 0,8 g / 0,2 g
ANGLIAVANDENIAI: 6,2 g / 1,9 g
IŠ KURIŲ CUKRŲ: 4,6 g / 1,4 g
BALTYMAI: 79,8 g / 23,9 g
DRUSKA (TIK NATŪRALIAI ESANTI ŽALIAVOSE): 0,48 g / 0,11 g
PAPILDOMA INFORMACIJA
Sudedamos dalys 97 % pieno baltymų koncentrato milteliai, sausainių kvapioji medžiaga, saldiklis (sukralozė)
Alergenai Sudėtyje yra pieno ir jo produktų (įskaitant laktozę).
Vartojimas 30 g miltelių sumaišykite su 200 ml vandens, arba pieno ir gerai išplakite.
Rašyk
Skambink