Pirkimo sąlygos ir taisyklės

(toliau – Taisyklės)

 1. Bendrosios nuostatos:

1.1. Šios Taisyklės yra neatsiejama naudojimosi internetine parduotuve „www.visi.lt“ dalis.

1.2. Šios Taisyklės nustato UAB „Sveikos gyvensenos institutas“ (toliau – Pardavėjas) ir pirkėjo (toliau – Pirkėjas) bendrąsias tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę perkant-parduodant prekes internetinėje parduotuvėje „www.visi.lt“.

1.3. Įsigydamas prekes internetinėje parduotuvėje „www.visi.lt“, Pirkėjas sutinka su šių Taisyklių taikymu.

 

2. Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas ir atšaukimas:

2.1. Pirkėjas turi būti registruotas internetinės parduotuvės „www.visi.lt“ vartotojas.

2.2. Pirkėjas turi pateikti būtinus duomenis (vardas, pavardė, pristatymo adresas, el. pašto adresas, telefono numeris ir kt.) ir patvirtinti, kad susipažino ir sutinka su šiomis Taisyklėmis.

2.3. Pirkimo-pardavimo sutartis laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas mygtuko paspaudimu patvirtina užsakymą, o Pardavėjas priima užsakymą išsiųsdamas pranešimą Pirkėjui el. paštu.

2.4. Dėl objektyvių priežasčių Pardavėjas turi teisę atšaukti Pirkėjo užsakymą apie tai informuodamas Pirkėją el. paštu.

 

3. Asmens duomenų tvarkymas ir apsauga:

3.1. Pirkėjas patvirtina, kad visi jo pateikti asmens duomenys yra teisingi.

3.2. Pirkėjas sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų tvarkomi su prekių pardavimu, užsakymų vykdymu bei tiesioginės rinkodaros tikslais. Taip pat Pirkėjas sutinka, kad būtina informacija būtų perduota siuntų gabenimo tarnybai, siekiant užtikrinti prekės (-ių) pristatymą.

3.3.  Pardavėjas užtikrina, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų renkami ir saugomi 3.2. punkte apibrėžtais tikslais.

3.4.  Pirkėjas įsipareigoja savo registracijos ir kitų asmeninių duomenų neatskleisti tretiesiems asmenims.

3.5. Pirkėjas privalo atnaujinti savo registracijos duomenis jiems pasikeitus. Nurodžius neteisingus duomenis, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti visas, dėl to atsiradusias išlaidas Pardavėjui.

 

4. Apmokėjimas:

4.1.  Pirkėjas gali pasirinkti vieną iš šių apmokėjimo būdų:

4.1.1. Naudojantis bankiniu pavedimu pervesti pinigus į UAB „Sveikos gyvensenos institutas“ atsiskaitomąją sąskaitą banke.

4.1.2. Naudojantis mokėjimų sistema „Paysera“ pervesti pinigus į UAB „Sveikos gyvensenos institutas“ atsiskaitomąją sąskaitą sistemoje.

4.2. Tik gavęs apmokėjimą už prekes Pardavėjas pradeda formuoti prekių siuntinį.

4.3. Pirkėjui neįvykdžius mokėjimo per 24 valandas, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo- pardavimo sutarties. Apie tai Pardavėjas informuoja Pirkėją el. paštu.

 

5. Prekių pristatymas:

5.1. Pardavėjas, naudodamasis siuntų gabenimo tarnybos „DPD Lietuva“ arba "Lietuvos paštas" paslauga, prekes pristato Pirkėjo nurodytu adresu visoje Lietuvoje.

5.2. Pristatymo terminas:

5.2.1. Visoje Lietuvoje prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas. Prekės pristatomos tik darbo dienomis.

5.3. Pristatymo kaina:

5.3.1. Visoje Lietuvoje pristatymo kaina 4 EUR (su PVM).

5.4. Nemokamas pristatymas

5.4.1. Perkant prekių už 49 EUR ir daugiau, prekės pristatomos nemokamai.

5.5.  Išimtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiais atvejais Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo sąlygas.

5.6. Visais atvejais Pardavėjas neatsako už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės.

5.7. Pirkėjas negali keisti prekių pristatymo adreso, kai siunta yra išvežta. Jeigu pristatymo vieta yra pakeičiama asmeniškai susitarus su kurjeriu, Pardavėjas neatsako už siuntų pristatymo termino vykdymą ir turi teisę papildomai apmokestinti Pirkėją, jei dėl to patyrė papildomas išlaidas.

5.8. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Jei siuntą priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.

5.9. Siuntos pristatymo metu Pirkėjas (arba Pirkėjo atstovas, jei buvo nurodyta) privalo kartu su kurjeriu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą. Priešingais atvejais Pardavėjas neatsako už pažeidimus.

5.10. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas (arba Pirkėjo atstovas, jei buvo nurodyta) siuntos privalo nepriimti. Tokiais atvejais kurjeris kartu su Pirkėju (arba Pirkėjo atstovu) užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą ir nurodo rastus pažeidimus.

5.11. Pirkėjui (arba Pirkėjo atstovui, jei buvo nurodyta) priėmus siuntą ir pasirašius pristatymo patvirtinimą be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo-pardavimo sutarties sąlygas.

5.12. Pirkėjui nepriėmus/neatsiėmus siuntos, galimas pakartotinis jos pristatymas Pirkėjo sąskaita.


6. Prekių kokybė:

6.1. Visų „www.visi.lt“ internetinėje parduotuvėje parduodamų prekių duomenys nurodomi kiekvienos iš jų aprašyme.

 

7.  Baigiamosios nuostatos:

7.1. Šios Taisyklės neriboja Pirkėjo (vartotojo) teisių, nustatytų Lietuvos Respublikos teisės aktuose.

7.2. Pardavėjas turi teisę vienašališkai koreguoti šias Taisykles. Galiojančiomis Taisyklėmis laikomos tos Taisyklės, kurios buvo pateiktos pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo momentu.

7.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.  

Rašyk
Skambink