• MPC 85 pieno baltymų koncentratas  (MILK PROTEIN) 1 kg
  • MPC 85 pieno baltymų koncentratas  (MILK PROTEIN) 1 kg
  • MPC 85 pieno baltymų koncentratas  (MILK PROTEIN) 1 kg
  • MPC 85 pieno baltymų koncentratas  (MILK PROTEIN) 1 kg
  • MPC 85 pieno baltymų koncentratas  (MILK PROTEIN) 1 kg

Prekės kodas: MPC85-1

Turimas kiekis: Yra sandelyje

Gamintojas: Sveikos gyvensenos institutas UAB

Naujiena Lietuvoje! Braškių, Sausainių, bei Šokolado skonio MPC — koncentruotas pieno baltymų (kazeino ir kitų biologiškai vertingų baltymų) proteinas, skirtas suteikti ilgalaikį maistingų medžiagų šaltinį. Pieno baltymo molekulę sudaro ±80% kazeinas ir  ±20% termiškai neapdorotos (nepažeistos, kitaip vadinamos "Native WHEY" pieno išrūgos) Šių produktų sąveika padeda suaktyvinti baltymų sintezę raumenyse. Tai yra lėtai (tiksliau lėčiau) išsiskiriantys baltymai - puikus pasirinkimas prieš miegą, užtikrinantis baltymų išsiskyrimą per visą naktį.

Svarbu paminėti, jog savo gamyboje nenaudojame papildomų cheminių medžiagų, tokių kaip tirštiklių, aspartamo, dažiklių ir t.t. Produkto subtilus skonis yra išgaunamas vos su keliomis sudėtinėmis dalimis: baltymai, skonis bei saldiklis (cukralozė);

Jokio pridėtinio cukraus (tik tiek, kiek yra natūraliai baltymuose)

Nemokamas dozatorius (70 m) ± 30 gr. VIDUJE! 

Vienoje porcijoje net 23 gr. baltymų;

Mokėkite už sudėtį, o ne už įvaizdį;

Kiekis - 1 kg

€21.99

Baltymai (proteinas) - tai raumenų statybinė medžiaga. Kiekvienas žino, kad baltymai yra būtini, norint greito raumenų atsistatymo ir augimo. Be to, baltymai žmogaus organizme atlieka ir daugybę kitų funkcijų: aprūpina imuninę sistemą antikūniais, yra būtini hormonų ir fermentų sintezei, gali būti panaudojami kaip energijos šaltinis, išsekus raumenų glikogeno atsargoms. Baltymų trūkumas, ypač intensyviai sportuojant, gali lemti įvairių organizmo funkcijų sutrikimą. 

Kultūristams, fitneso ir kitiems jėgos sporto šakų atstovams bei visiems aktyviai sportuojantiems reikia ne mažiau 2 g/kg baltymų per parą. Su maistu surinkti reikiamą kokybiškų baltymų kiekį tikrai sunku, todėl dažnam sportuojančiam reikia papildyti mitybą koncentruotais baltymų kompleksais - proteinu. 

Kazeinas yra pieno baltymas. Piene jo yra apie 80%. Skirtingai nei išrūgų baltymus (juos organizmas įsisavina greitai), kazeiną organizmas įsisavina gana lėtai ir pastoviu greičiu (procesas trunka apie 7 val.). Šis baltymas turi pilnavertį amino rūgščių komplektą, kurio sudėtyje yra ir šakotosios grandinės amino rūgščių (BCAA). Kazeinas yra idealus proteinas tarp valgių arba prieš einant miegoti. Miego metu mūsų organizmas išnaudoja visas maistingąsias mineralines medžiagas, todėl lėto įsisavinimo kazeinas yra idealus, norint palaikyti nenutrūkstamą maistingųjų medžiagų grandinę miego metu.

Gaminant šį proteiną kaip saldiklis naudojama sukralozė. Sukralozė yra malonaus skonio, saldus, gerai tirpstantis vandenyje, nesuyrantis kaitinant (verdant, pasterizuojant ar sterilizuojant aukšta temperatūra) dirbtinis saldiklis.

Sukralozė yra 600 kartų saldesnė už cukrų, du kartus už sachariną  bei tris - už aspartamą, tačiau neturi nė vienos kalorijos, bet gėrimuose suteikia saldumo, taip pagerindama jų skonį. Maždaug 85% suvartotos sukralozės organizmas neįsisavina. Įsisavinta dalis pašalinama iš organizmo paros bėgyje. Dėl šios savybės, taip pat dėl to, jog saldiklis nepatenka į placentą ir motinos pieną, nesukelia insulino išsiskyrimo, sukralozė leidžiama vartoti nėščiosioms, vaikams bei diabetikams.

Sukralozė yra vienas populiariausių saldiklių, naudojamų sportinių papildų industrijoje, tačiau ji puikiai tinka dėti vietoje cukraus ir į kavą ar arbatą.

Rekomenduojame

Kazeinas yra idealus visiems, kurie užsiima ilgalaikėmis treniruotėmis, kai tinkama mityba yra itin svarbi. Tai puikus būdas padidinti suvartojamo proteino kiekį. Kaip maisto papildą mes rekomenduojame vartoti tarp valgių arba prieš einant miegoti, 2-3 kartus per dieną. Kadangi jis skyla lėčiau nei kiti pieno išrūgų produktai, jis ir veikia ilgiau, todėl mažiau kamuoja alkis, o organizmas aprūpinamas amino rūgštimis ilgesnį laiko tarpą. 

Kad kazeino įsisavinimas truktų dar ilgiau, jį siūloma vartoti kartu su žuvų taukais.

MAISTINGUMO DEKLARACIJA (BRAŠKIŲ SKONIO): 100 g / 30 g
Energetinė vertė: 1481 kj/ 354 kcal | 444 kj / 106 kcal
Riebalai: 1,1 g / 0,3 g
Iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: 0,8 g / 0,2 g
Angliavandeniai: 6,3 g / 1,9 g
Iš kurių cukrų: 4,6 g / 1,4 g
Baltymai: 79,8 g / 23,9 g
Druska (tik natūraliai esanti žaliavose): 0,48 g / 0,1 g
MAISTINGUMO DEKLARACIJA (SAUSAINIŲ SKONIO): 100 g / 30 g
ENERGETINĖ VERTĖ: 1473 kj/352 kcal | 442 kj / 106 kcal
RIEBALAI: 1,1 g / 0,3 g
IŠ KURIŲ SOČIŲJŲ RIEBALŲ RŪGŠČIŲ: 0,8 g / 0,2 g
ANGLIAVANDENIAI: 5,8 g / 1,7 g
IŠ KURIŲ CUKRŲ: 4,5 g / 1,4 g
BALTYMAI: 79,8 g / 23,9 g
DRUSKA (TIK NATŪRALIAI ESANTI ŽALIAVOSE): 0,48 g / 0,1 g
MAISTINGUMO DEKLARACIJA (ŠOKOLADO SKONIO): 100 g / 30 g
ENERGETINĖ VERTĖ: 1485 kj/ 355 kcal | 446 / 107 kcal
RIEBALAI: 1,3 g / 0,4 g
IŠ KURIŲ SOČIŲJŲ RIEBALŲ RŪGŠČIŲ: 0,9 g / 0,3 g
ANGLIAVANDENIAI: 5,4 g / 1,6 g
IŠ KURIŲ CUKRŲ: 4,5 g / 1,4 g
BALTYMAI: 80,2 g / 24,1 g
DRUSKA (TIK NATŪRALIAI ESANTI ŽALIAVOSE): 0,48 g / 0,1 g
PAPILDOMA INFORMACIJA
Sudedamos dalys 97 % pieno baltymų koncentrato milteliai, sausainių kvapioji medžiaga, saldiklis (sukralozė)
Alergenai Sudėtyje yra pieno ir jo produktų (įskaitant laktozę).
Vartojimas 30 g miltelių sumaišykite su 200 ml vandens, arba pieno ir gerai išplakite.
Rašyk
Skambink